Menu

ANTENA TV PANEL.ATD18 DVB-T ZE WZM.WEW / 21-018

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 70,00 zł 70.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Obecność transmisji w standardzie LTE na częstotliwości 800 MHz może odbić się negatywnie na jakości sygnału DVB-T poprzez zbyt silny sygnał, powodujący interferencję i zakłócający prawidłowy odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. W takich warunkach na ekranie telewizora będą pojawiać się pojedyncze nieprawidłowe piksele, bądź zniekształcenia znacznej części obrazu, jak i dźwięku. Im silniejsze zakłócenia, tym obraz częściej stanie się „zamrożony”, bądź nawet całkowicie zniknie z ekranu odbiornika. Tego rodzaju problemy będą pojawiały się nagle, nawet przy niewielkim pogorszeniu warunków odbioru sygnału DVB-T.

Z zakłóceniami od sieci LTE 800 MHZ możemy w sposób dość skuteczny walczyć za pomocą tzw filtrów LTE. Taki filtr skutecznie tłumi sygnał częstotliwości od 790 MHZ do 862 MHZ, czyli pełny zakres w jakim mieści się LTE 800 MHZ. Lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zewnętrznych anten kierunkowych z wbudowanym filtrem LTE. 

Nowa seria anten BLOW wyposażona została  w filtr LTE, który umożliwia eliminowanie zakłóceń sygnału naziemnej telewizji cyfrowej pochodzących od nadajników lub urządzeń wykorzystujących technologię LTE. Zapewnia to zastosowany układ SMT 4G PROTECT który skutecznie chroni przed zakłóceniami interferencyjnymi.
 


Charakterystyka:
- Kompaktowa obudowa
- Zgrzewanie ultradźwiękowe, pełna wodoszczelność
- Ustawna we  wszystkich kierunkach
- Obwód SMT, specjalnie do odbioru cyfrowej telewizji HD
- Nowoczesny design


- Napięcie wejściowe: 230V/50Hz
- Zakres: UKF/VHF
- Zakres częstotliwości: 170-790 MHz
- Wzmocnienie UKF: 30 dB
- Wzmocnieni VHF: 25 dB
- Oporność: 75 Ohm
- Rotacja: 360 stopni
- Rozmiar: 245x70x210mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl