Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

  Jesteśmy na Allegro pod nickiem czar_82
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

kategorie

Płatność

Przedpłata przelewem

Po sprawdzeniu dostępności towaru prześlemy maila z proformą i naszym numerem konta. Paczkę z zamówieniem wyślemy niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub po zaksięgowaniu zapłaty na naszym koncie.

Pobranie

Płatność za pobraniem możliwa jest przy przesyłkach krajowych dla przesyłek:

 - Kurier DPD - opłata dodatkowa za pobranie to 5,00 PLN brutto,

 - InPost paczkomat 24/7 - opłata dodatkowa za pobranie to 5,00 PLN brutto (płatność kartą kredytową, kartą płatniczą lub przez usługę Pay By Link realizowaną w momencie odbioru przesyłki).

E-przelew / karta płatnicza

Płatność poprzez ,,Przelewy 24'' oraz karty płatnicze PCIdss, VISA, MASTERCARD, SAFEKEY (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068).

Przelew terminowy

Dla stałych klientów będących przedsiębiorcami oferujemy możliwość zakupu na przelew z odroczonym terminem płatności. Warunkiem przydzielania kredytu kupieckiego jest dokonanie przynajmniej 3 zakupów w ostatnim kwartale i przesłanie wypełnionego Wniosku o kredyt kupiecki, podpisanego przez osobę upoważnioną do reprezentacji lub zaciągania zobowiązań.

Gotówka / karta płatnicza

Przy osobistym odbiorze zamówienia w naszej siedzibie.

Witryna stworzona na platformie